Recenzja Softonic

Serendipity (Associations) - Gra logiczna pełna zabawy i edukacji

Serendipity (Associations) by Elvista Media Solutions to darmowa gra logiczna dostępna na Androida. Zawiera ponad 2000 słów i 28 par, które są ze sobą powiązane znaczeniowo, co sprawia, że ta gra jest nie tylko zabawna, ale także edukacyjna. Gra ma proste zasady, polegające na usuwaniu wyrazów w parach, aby oczyścić ekran. Ważne jest zauważenie, że nie każde połączenie jest poprawne, dlatego najlepiej zaczynać od par, które nie budzą wątpliwości.

Serendipity (Associations) oferuje cztery rodzaje gier i 15 wariantów projektu gry. Możesz grać razem z przyjaciółmi na jednym urządzeniu i rywalizować o najwyższy wynik w systemie oceniania Google Play. Gra jest doskonałym sposobem na sprawdzenie swojej erudycji i intuicji, jednocześnie rozwijając pamięć do nowych słów i pojęć.

Podsumowując, Serendipity (Associations) to wciągająca i edukacyjna gra logiczna, idealna dla wszystkich, którzy chcą spędzić czas, jednocześnie poprawiając swoje umiejętności poznawcze.

Program jest dostępny w innych językach

Opinie użytkowników o Serendipity (Associations)

Czy próbowałeś Serendipity (Associations)? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.